Bezplatný E-MAILOVÝ KURZ ČESKÉHO PRAVOPISU A GRAMATIKY

Zajímá vás, proč a kde se v češtině píšou čárky? Potýkáte se s většími či menšími neúspěchy při psaní velkých písmen? Tápete v komplikovaných případech shody podmětu s přísudkem? Nejste si jistí, jak psát složená přídavná jména? Přihlaste se k odběru našeho bezplatného e-mailového kurzu českého pravopisu a gramatiky, který vám uvedené jevy srozumitelně osvětlí a názorně vás provede i dalšími pravidly. Ve výukových textech nebudeme opisovat jazykové příručky, ale setkáte se v nich s příklady z praxe.

Pravidelně každých 10 dní dostanete do své schránky e-mail s novou lekcí. ZAČÍNÁME 29. LEDNA 2015 a budeme pokračovat, dokud nevyčerpáme takřka bezednou studnici záludností našeho mateřského jazyka. Zatím máme připraveno asi čtyřicet dílů.

Pokud chcete vědět víc o naší práci a o tom, proč právě my máme potřebu kultivovat jazykové znalosti veřejnosti, dozvíte se více na internetové adrese www.imprimis.eu. Naše glosy chyb a hrubek, sporadicky hledaných a vždy nacházených v médiích, a jejich opravy si můžete přečíst na našem blogu Bezchybně.cz.

 
* označuje požadovanou položku